Bafetimbi Gomis’ten Fenerbahçe’ye Cevap!

Bafetimbi Gomis’ten Fenerbahçe’ye Cevap!

Galatasaray ekibi ile Süper Lig’de gol krallığı aynı zamanda şampiyonluğu yaşayan ve şu anda da futbol kariyerine Suudi Arabistan’ın Al Hilal takımında devam eden başaralı Bafetimbi Gomis, Türkiye’ye gelerek beIN Sports’a ile röportaj yaptı.

Fransız forvet oyuncusu Bafetimbi Gomis, yeni sezonun başında Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile görüşmesi ve sonrasında da hakkında çıkan ”Fenerbahçe’ye transfer mi olacak?” dedikodularına karşı yanıt olarak açıklama yaptı.

Fenerbahçe kulübüne büyük saygı duyduğunu belirterek sözlerine başlayan  Bafetimbi Gomis, ”Comolli ile Fenerbahçe’ye gelmeden önce de konuşuyorduk. Fenerbahçe’ye de Beşiktaş’a da büyük saygı duyuyorum. Comolli ile sadece arkadaş olduğumuz için görüştük.Galatasaray’dan başka bir takımda oynamayacağımı biliyor. Birbirimizi tanıyan iki insandık ve Türkiye’de görüşmek istedik. Fenerbahçe’ye ve taraftarlarına büyük saygım var. Fenerbahçe büyük bir kulüp. Onlara iyi bir sezon diliyorum ama Galatasaray’ın arkasında kalmalarını istiyorum.” şeklinde konuşmasını yaptı.

Yorum yapın