Denizlispor İki Transferini Açıkladı!

Denizlispor İki Transferini Açıkladı!

Denizlispor ik tane transfer aldı, biri savunmaya diğeri ise hücuma. Denizlispor yeni sezon transferleri için Vitoria Guimaraes oyuncusu Oscar Estupinan’ın 1 yıl kiralanmasını isteyerek oyuncu ve kulübü ile anlaşma yaparken, Belenenses forması giyen Zakarya Bergdich ile de 1+1 yıllık sözleşme yaptı.

Süper  Lig’in yeni takımlarından olan Yukatel Denizlispor, Kolombiyalı oyuncu Oscar Eduardo Estupinan ve Fas asıllı Fransız olan futbolcu Zakarya Bergdich ile anlaşma yaptı.

Kulüpten gelen yazılı açıklamada, Yukatel Denizlispor’un bir günde 2 farklı transfer için imza attığı bilinerek, dün akşam ise kulübün Bakary Sako transferini açıkladığı öğrenildi.

Yukatel Denizlispor yaptığı transfer anlaşmalarından sonra şunları söyledi:

“Yukatel Denizlispor, 29 Temmuz Pazartesi günü 2 transfer daha gerçekleştirdi. Yeşil-siyahlı kulüp, 23 yaşındaki Kolombiyalı oyuncu Oscar Eduardo Estupinan’ı Vitoria Sport Clube’den 1 yıllığına kiraladı. Kolombiyalı santrafor son olarak Barcelona SC Guayaquil’de oynadı. Yukatel Denizlispor, Fas asıllı Fransız oyuncu Zakarya Bergdich ile de 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Sol bek Bergdich, son olarak Belenenses’te forma giydi.”

Yorum yapın