Fatih Terim Uyardı!

Fatih Terim Uyardı!

Fatih Terim, “Kendinize gelin” diyerek PSG uyarısında bulundu.

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, takımının Fenerbahçe karşısındaki tempo ve performansından memnun kalmadı. Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi’ndeki PSG maçı öncesinde ise oyuncularına uyarıda bulundu.

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, öğrencilerinin Türk Telekom Stadı’nda Fenerbahçe’ye karşı göstermiş olduğu mücadeleden memnun kalmadığını belirtti. Terim, cezalı olduğu için kulübe ve soyunma odasına giremedi. Tecrübeli hoca dün yapılan antrenmanda ise oyuncuları ile bir toplantı yaptı ve onları uyardı.

PSG ile Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak olan maç öncesinde uyarılarda bulunan Fatih Terim, “Avrupa’da bu tempoyla, bu mücadeleyle, bu futbolla hüsran yaşarız. Sizin potansiyeliniz bu değil. Maçtan koptuğunuzu görüyorum. Konsantrasyon ve motivasyon seviyemizi arttırmak zorundayız. Bu taraftar desteğinin karşılığını vermenizi, bir an önce toparlanmanızı bekliyorum” şeklinde konuştu.

PFDK tarafından 4 maç boyunca ceza alan ve  sonrasında Tahkim Kurulu’nun 3 maç için anlaştığı Fatih Terim’in derbide cezası bitti. Tecrübeli hoca, gelecek hafta Gençlerbirliği deplasmanında kulübedeki yerini alacak.

PSG maçı öncesi Fatih Terim’in basın toplantısı ise bugün saat 20.30’da olacak. Galatasaray’ın son antrenmanı ise saat 21.00’de Florya’da yapılacak.

Yorum yapın